close
تبلیغات در اینترنت

جهان ورزش | world-sport.ir - 3


آرشيو آرشيو

تير 1393

ارديبهشت 1393

شهريور 1392


تببادل لینک با شما تببادل لینک با شما
لینک باکس اسکینک دات آی آر

نويسندگان نويسندگان

ADMIN (180)

احسان (0)

محمدرضا1010 (2)

mai1319 (13)

حامد (33)

amirhossein (17)


جستجوگر پيشرفته سايت
?
آخرين ارسال هاي انجمن
آخرين ارسال هاي انجمن


رویانیان:مدرکی از تهدید فردوسی پور دارم

رویانیان:مدرکی از تهدید فردوسی پور دارم

به گزارش جهان ورزش-


 

 محمد رويانيان در مورد اتفاقات برنامه 90 و معذرت‌خواهي خادم مبني بر اينکه بدهي‌هاي وي 43 ميليارد تومان است نه 50 ميليارد تومان اظهار داشت: با کم کردن 5 يا 6 ميليارد از بدهي‌هاي پرسپوليس که يک روز 50 ميليارد مي‌شود و يک روز 80 ميليارد و روز بعد 43 ميليارد هيچ‌چيزي عوض نمي‌شود. من دنبال عذرخواهي و معذرت‌خواهي نيستم، فقط مي‌خواهم اعلام کنيد که مردم بدانند که ما به کجاها اين پول‌ها را بدهکاريم.

به گزارش فارس، وي افزود: 18 ميليارد بدهي مالياتي دارند و اين موضوع به من ربطي ندارد، از طرف ديگر باشگاه 12 ميليارد تومان به بازيکنان بدهکار است که من هم مشخص است که از چه زماني در پرسپوليس پست و مقامي ندارم، مگر مديران قبلي بدهي بازيکنان را دادند و رفتند؟ البته من به قبلي‌ها هيچ کاري ندارم. من دوست دارم همين‌طور که فشار مي آورند که چنين مبلغ سنگيني بدهي به بار آورده ام، به آنهايي که اين اعداد و ارقام را مطرح کرده اند نيز فشار بياورند که ريز اين مبالغ هم اعلام شود.

رويانيان ادامه داد: چرا شفاف اعلام نمي‌کنيد که 43 ميليارد بدهي من که تا ديروز مي‌گفتيد 50 و 70 ميليارد است، به کجاها بوده و يا به چه کسي بدهکاريم؟ اگر راست مي‌گويند به خبرنگاران اعلام کنند که ايشان فلان ميليون يا ميليارد به جاهاي مختلف بدهکار است. آيا اين کار سختي است؟ به نظر من آقايان اين عدد و ارقام را اعلام مي‌کنند تا وقتي که پرسپوليس را واگذار کردند دچار مشکل نشوند و به فکر مسائل ديگر هستند.
منبع:ورزش3

بازديد : 127 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


عکس بسیار زیبا از ورزشگاه اختصاصی بارسا

عکس بسیار زیبا از ورزشگاه اختصاصی بارسا

بازديد : 85 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


این هم دخترهای استیون جرارد


بازديد : 232 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


حمایت یوفا از برگذاری جام جهان در زمستان

حمایت یوفا از برگذاری جام جهان در زمستان

۴ عضو اتحادیه فوتبال اروپا یوفا، پس از توافق بر سر اینکه جام جهانی قطر در تابستان نمی تواند برگزار شود، با تغییر فصل برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به زمستان موافقت کردند.

به گزارش بی بی سی، جیم بویس نایب رئیس فیفا گفته است:"نتیجه‌ جلسه‌ای که با اعضای یوفا داشتیم این بود که جام جهانی قطر در تابستان نمی‌تواند برگزار شود. همه اعضا با این موضوع موافق بودند."

در همین حال آقای بویس تاکید کرده که هنوز تاریخ دقیقی برای برگزاری این مسابقات در زمستان در نظر گرفته نشده است.

به گفته جیم بویس اکنون بحث اصلی درباره این است که جام جهانی قطر ۲۰۲۲، در یکی از سه ماه ژانویه، نوامبر و یا دسامبر این سال برگزار شود.

فدارسیون‌های فوتبال بریتانیا (انگلستان، اسکاتلند و ایرلند شمالی)، می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که برگزاری این مسابقات در زمستان لطمه‌ای به لیگ‌های داخلی این کشورها نخواهد زد ولی یوفا ترجیح می‌دهد این مسابقات در ماه ژانویه برگزار شود چرا که در این صورت زمان برگزاری لیگ قهرمانان اروپا تغییری نخواهد کرد.

جیم بویس، رئیس سابق فدارسیون فوتبال ایرلند گفته که فدراسیون‌های مختلف خواستار این هستند که فیفا در تصمیم گیری عجله نکند: "هنوز ۹ سال به برگزاری این رقابت‌ها باقی مانده و خیلی ها معتقدند که فیفا باید با همه اعضای اصلی و ذی نفوذ صحبت کند تا به راه حلی که باعث کمترین وقفه در فوتبال می‌شود، دست یابد."

تصمیم نهایی برای تغییر فصل جام جهانی فوتبال را اعضای کمیته اجرایی فیفا خواهند گرفت ولی حمایت یکی از قدرتمندترین اتحادیه فوتبال در جهان پیام روشنی برای تغییر فصل این رقابت‌ها است.

پیش از این حسن الذوادی مسوول برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، احتمال تغییر میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ را را رد کرده بود.

سپ بلاتر هم چندی پیش در گفتگویی انتخاب قطر به‌ عنوان میزبان جام جهانی را یک "اشتباه" توصیف کرده بود.

اعضای کمیته اجرایی فیفا قرار است شرایط برگزاری جام جهانی در زمستان را در جلسه ۳ و ۴ اکتبر بررسی کنند.

قطر در رقابت با آمریکا، کره جنوبی، ژاپن و استرالیا، موفق شد میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ را کسب کند.

بازديد : 141 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


مصاحبه فرگوسن با شبکه تلویزیونی من بونایتد

مصاحبه فرگوسن با شبکه تلویزیونی من بونایتد

 در چند روز اخیر در انگلیس بر سر کتاب خاطرات مارک هالسی داور بازنشسته انگلیسی که در آن مدعی شده روابط نزدیکی با سر الکس داشته و بر سر ماجرای بازی فصل پیش چلسی با یونایتد که کلاتنبرگ متهم به توهین نژادپرستانه شد، وی با سر الکس تماس گرفته تا در رسانه ها از کلاتنبرگ حمایت کند، جنجال زیادی ایجاد شده است.

فرگوسن در مصاحبه با شبکه تلویزیونی منچستریونایتد گفت: "من این صحبت هایی که می شود را نمی توانم باور کنم. مشخصا وی اسم من را در کتابش برده و همین مایه توجه زیاد شده است، اما منظور وی از روابط نزدیک همان حمایت من از وی در دوران مبارزش با سرطان است."

"اکثر مربی ها در آن زمان از وی حمایت کردند و حتی خیلی از بازیکن ها از وی و خانواده اش حمایت کردند. دوران سختی برای خانواده اش بود و جامعه فوتبال پشت وی ایستاد."

"من به یاد نمی آورم که وی به من پیام داده باشد و درخواست حمایت از کلاتنبرگ کرده باشد ولی من به گفتن او نیازی نداشتم. به هر حال در کنفرانس خبری بازی بعد از من راجع به آن مسئله سوال می شد چون ما تیم مقابل چلسی در آن روز بودیم. پس در کنفرانس از من قاعدتا راجع به کلاتنبرگ سوال می شد و نظر شخصی من این بود که هیچ راهی وجود نداشت که یک داور در وسط زمین به بازیکنی توهین نژادپرستانه کند. برای من آن صحبت ها چیزی جز مزخرف نبود."

"برای من کلاتنبرگ مقصر نبود و در پایان نیز چیزی ثابت نشد. من می خواهم که تکلیف اتفاقاتی که در زمین افتاد روشن شود ولی کاملا مطمئن بودم که وی توهینی نکرده است. زمان طولانی سپری شد ولی در نهایت چیزی علیه کلاتنبرگ ثابت نشد."

"خنده دار ترین بخش این صحبت های چند روز اخیر اینکه من روی داورها تاثیر می گذاشتم و برای منافعم با آن ها رابطه دوستی برقرار  می کردم."

"آن ها راجع به کسی صحبت می کنند که رکورد دار جریمه شدن توسط اتحادیه فوتبال در فوتبال انگلیس هست. فکر کنم حدود 100 هزار پوند فقط جریمه شدم بله درست می گویند واقعا باید بگویم که این تاثیر بزرگی بوده است!"

"تیم در  مقابل پالاس خوب بازی کرد، بازی سختی بود چون پالاس دفاع می کرد و فضاها را بسته بود. باید بگویم سه شنبه شب تیم فوق العاده بود."

"فکر می کنم که نمایش وین در سه شنبه شب فوق العاده بود. او دوباره انرژی، اراده و هدفش برای حمله به سوی دروازه و بازیکنان را بدست آورده است. به عنوان یک مدیر و سفیر باشگاه خوشحالم که این را می بینم. او به همان چیزی که ما همیشه از او بیاد داشتیم برگشته است."

"من بازی با سوانسی را دوست داشتم، بازی با پالاس را نیز دوست داشتم و همچنین بازی سه شنبه شب تیم جلوی لورکوزن را فوق العاده می دانم. بازی با سوانسی عالی، بازی با لیورپول؟ دردناک و عذاب آور!"

"من بعد از بازی لیورپول با دیوید مویز صحبت کردم. ما در طی این سال ها بارها به آنجا رفتیم و نمایش های بدتری از آن روز داشتیم اما بازی را برده بودیم."

"من نمی توانستم انتقادهایی که بعد از بازی از یونایتد شد را باور کنم. فکر می کنم که دیوید حق داشت، تصور می کنم که آن ها خوب بازی کردند. با مقایسه بازی هایی که من آنجا تجربه کردم آن ها خیلی خیلی کم وارد محوطه جریمه ما شدند. بنابراین از این نظر بازی ناامید کننده ای بود چون فکر می کنم که تیم شایسته نتیجه بهتری بود اما جلوی پالاس که بازی نسبتا دشواری بود پیروز شدند. باز کردن تیم هایی که بدین صورت در الدترافورد دفاع می کنند آسان نیست."

"چیزی که مهم است و من نکته کلیدی می دانم آماده بودن و مصدوم نشدن ویدا هست. اگر وی آماده باشد ما شانس خوبی برای موفقیت داریم. شما رابین فن پرسی و رونی را دارید، مهاجمانی که می توانند یک تنه بازی را برای شما ببرند."

"والنسیا دارد به دوران اوجش برمی گردد. شماره پیراهنش را عوض کرد، شگفت آور است که یک شماره می تواند چقدر روی یک بازیکن تاثیر بگذارد. شاید این تغییر پیراهن برای او خیلی خوب شود. او سه شنبه فوق العاده بود."

"مایکل کریک فرم پارسالش را دارد ادامه می دهد، ده خیا همچنان در حال بهتر شدن و بالغ شدن هست و اورا هم که مثل همیشه خودش هست پس نکته های خوب و مثبتی برای من در بازی سه شنبه وجود داشت."

"لورکوزن در بوندسلیگا سوم است و روی کاغذ بازی سختی بود و واقعا هم همینطوری بود ولی بچه ها طوری کار کردند که همه چیز آسان بنظر برسد چون مالک مطلق بازی بودند."

"من از دوران بازنشستگی ام دارم لذت می برم. مشخصا دلتان برای بعضی چیزها مثل کل کل داخل رختکن، اوقات خوبی که با کادرم و بازیکنان در زمین تمرین داشتیم و روابط دوستانه ای که در طی مدت زمان طولانی با همکارانم در باشگاه درست کردم تنگ می شود و البته برای بعضی چیزها هم تنگ نمی شود."

"من در زمان درستی از تیم جدا شدم. مربیگری منچستریونایتد دوران بزرگی از زندگی من بود."

"هفت هفته از عمل جراحی ران پایم گذشته و الان بهترم و می توانم راحت راه بروم و رانندگی کنم البته فعلا باید فکر گلف بازی کردن را از سرم بیرون کنم."

"جمعه برای مدتی استراحت به نیویورک می روم و مشتاق این سفر هستم."

 

منبع:طرفداری

بازديد : 117 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


هوادارن هامبورگ خواهان بازگشت ماتئوس

هوادارن هامبورگ خواهان بازگشت ماتئوس

به نقل از Bild، با کنار گذاشتن تورستن فینک از سرمربیگری هامبورگ در چند روز گذشته نام های زیادی برای جانشینی او عنوان شد. از توماس شاف 52 ساله به عنوان جدی ترین گزینه یاد می شد، اما ظاهراً به دلیل دشمنی فوتبالی بین دو شهر هامبورگ و برمن هواردان هامبورگ با سرمربی شدن شاف در تیم شان مخالف هستند.

طبق نظرسنجی که بیلد در بین 70 هزار نفر انجام داده است، 30 درصد خواهان انتخاب ماتئوس به عنوان سرمربی جدید هامبورگ بوده اند. در رای گیری بیلد اشتفان افنبرگ با 14 درصد و هورست روبش و توماس شاف با 13 درصد در رده های بعدی قرار گرفتند.

ماتئوس در دو سال گذشته بدون تیم بوده است و آخرین تیمی که در آن سرمربی بود تیم ملی مجارستان است. هامبورگ می تواند اولین تجربه سرمربیگری ماتئوس در بوندس لیگا باشد.

بر اساس نتیجه رای گیری اگر ماتئوس سرمربی و افنبرگ دستیارش شود رویا آن ها محقق خواهد شد.!

بازديد : 190 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


دنده ایکر کاسیاس آسیب دیده است

دنده ایکر کاسیاس آسیب دیده است

به گفته کادر پزشکی رئال مادرید، دنده ایکر کاسیاس دچار آسیب شده است اما هم چنان مشخص نیست که او تا به کی نمی تواند به میدان برود.

به گزارش بخش انگلیسی سایت گل، ایکر کاسیاس در دیدار مقابل گالاتاسرای که با نتیجه 6 بر 1 به پیروزی رسید همان ابتدای بازی در برخورد با سرجیو راموس مصدوم شد و زمین بازی را ترک نمود، حال کادر پزشکی باشگاه رئال مادرید اعلام کرده است که ایکر کاسیاس از ناحیه دنده دچار مصدومیت شده است.

آن ها پس از آزمایش  "CT SCAN" تشخیص دادند که دنده چپ ایکر پس از برخورد با مدافع کبود شده است، اما هم چنان مشخص نشده که کاسیاس به علت این مصدومیت تا کی نمی تواند بازی کند!

کاپیتان رئال مادرید مدت ها بود که در ترکیب تیمش قرار نمی گرفت، اما هفته گذشته کارلو آنجلوتی گفته بود که از او در لیگ قهرمانان اروپا استفاده خواهد کرد.

 

منبع:طرفداری

بازديد : 117 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


بازیکنان برتر راند اول لیگ قهرمانا اروپا2014

 بازیکنان برتر راند اول لیگ قهرمانا اروپا2014

به گذارش یکی از معتبر تر ین سایت های خارجیwhoscored.comبهترین بازیکنان این راند از چمپیونز لیگ مشخص شدند

بازديد : 138 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


مارتینو احساس میکنم در راه درست گاه برمیداریم

مارتینو احساس میکنم در راه درست گاه برمیداریم

مربی آرژانتینی بارسلونا پس از 4 - 0 شب گذشته (چهارشنبه) مقابل آژاکس از پیشرفت تیم ابراز خشنودی کرده و در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت احساس می کند تیم در مسیر درستی گام بر می دارد.

منبع:طرفداری

بازديد : 104 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


کرایوف:رییس باشگاه بارسا(روسل)مشکل روانی دارد

کرایوف:رییس باشگاه بارسا(روسل)مشکل روانی دارد

 یوهان کرایوف اسطوره باشگاه بارسلونا به تماشای مسابقه دو تیم زیر ۱۹ ساله‌های آژاکس و بارسلونا که از سری مسابقات لیگ قهرمانان کوچک است و برای اولین بار برگزار می‌‌شود، نشست و پس از دیده شدنش با آندونی زوبیزارتا، خبرنگاران از وی در مورد مسائل مهم باشگاه بارسلونا سوال کردند.

 به گزارش مارکا وقتی‌ از کرایوف سوال شد که نظرش در مورد اینکه ساندرو روسل گفته است گروهی از هواداران بارسلونا "کرایوفیسم" هستند، چیست و وی پاسخ داد:" هر کس چنین چیزی گفته مشکل روانی‌ داشته است."

از این اسطوره هلندی سوال شد که چرا برای دیدن بازی بارسلونا و آژاکس در ورزشگاه نیوکمپ نرفته است و وی گفت:" نمی‌‌توانستم بروم زیرا درگیر کار‌های موسسه آژاکس بودم و این موسسه وقت زیادی از من می‌‌گیرد. گرچه اگر کار هم نداشتم، نمی‌‌رفتم."

 

 

منبع:طرقداری

بازديد : 169 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


مذاکرات موراتی در شهر پاریس

مذاکرات موراتی در شهر پاریس

ماسیمو موراتی و اریک توهیر، امروز برای انجام مذاکرات بیشتر در مورد فروش سهام باشگاه اینتر باهم دیدار خواهند کرد.

بنابر گزارش گاتزتا دلو اسپورت، این ملاقات در پاریس انجام خواهد شد و بحث های مفصلی بین دو طرف صورت خواهد گرفت.

به نظر می رسد که موراتی قصد فروش 70 درصدی سهام باشگاه اینتر را دارد.

گفته می شود که خانواده موراتی پس از فروش سهام باشگاه، همچنان در هیئت مدیره باقی خواهند ماند.

موراتی از سال 1995 مالک باشگاه اینتر شد

 

منبع:طرفداری

 

 

بازديد : 113 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


پیراهن ویتسه آرنهم به مناسبت نبرد آرنهم

پیراهن ویتسه آرنهم به مناسبت نبرد آرنهم

 تیم ویتسه آرنهم، به مناسبت گرامی داشت نبرد آرنهم، در هفته آینده با لباسی برگرفته از رنگ رسته اول نیروی هوابرد بریتانیا به میدان خواهد رفت.

نبرد آرنهم در سپتامبر سال 1944 بین نیروهای متفقین و آلمان در حوالی شهر آرنهم هلند در گرفت و با پیروزی آلمان نازی همراه بود.

منبع:طرفداری

بازديد : 104 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


روسل:برای تمدید قرارداد اینیستامشکلی نداریم

روسل:برای تمدید قرارداد اینیستامشکلی نداریم

روسل در مورد تمدید قرارداد اینیستا و مسی می‌‌گوید:" تمدید قرارداد اینیستا دشوار نیست. مسی هم از بودن در اینجا خوشحال است. چیزی تغییر نکرده است. همه چیز خوب است. همه می‌‌خواهند اینیستا تمدید کند."

 به گزارش مارکا، روسل در مورد موارد زیر صحبت کرد.

زوبیزارتا:" او با ما خواهد بود. بسیار حرفه ای، صادق و سخت کوش است و از خود باشگاه هم است."

در مورد حق پخش تلویزیونی: بارسلونا تنها درخواست دارد که حق پخش کمتر نشود. باید تا فصل ۲۰۱۵/۲۰۱۶ صبر کنیم تا قرارداد حق پخش تمام شود و پس از آن می‌‌توانیم مانند لیگ برتر آن را میان تیم‌ها تقسیم کنیم."

کاتالان: باشگاه بارسلونا نیمه مستقل نیست اما از کاتالان دفاع می‌‌کنیم. هر کس حق این را دارد که عقایدش را بیان کند و به همین دلیل گرفتن جشن برای روز کاتالان مشکلی‌ ایجاد نمی‌‌کند.

بازديد : 114 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


انجلوتی ضد حمله را کنار نگذاشته است

انجلوتی ضد حمله را کنار نگذاشته است

- آنچلوتی بار دیگر با روی آوردن به سیستم ضّد حمله تنوع در حملات و زیبایی را به بازی رئال مادرید آورد. تصمیم وی بر این است که تیمی با دفاع مستحکم بسازد. پاس از آن نقشه دریافت توپ از حریف و رساندن آن با کمترین زمان ممکن به محوطه جریمه حریف است.

بازديد : 102 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


4بازیکن شگفت انگیز رئال

4بازیکن شگفت انگیز رئال

 به گزارش مارکا، بنزما حسابی‌ سر حال است. ایسکو هم همینطور. مهاجم فرانسوی در ۵ دیدار اخیر ۴ گل به ثمر رسانده است. وی دو گل دیگر را در استانبول به ثمر رساند و در چمپیونزلیگ در ۳۵ بازی، آمار گل‌هایش را به ۲۱ رساند.

رونالدو که به تازگی تمدید کرده است بهترین گلزن تیم‌اش است. رونالدو در دو بازی اول لالیگا گل نزد اما در سومی‌ یک گل را به ثمر رساند. با هتریک برابر گالاتاسارای و گل‌اش به ویا رئال، حالا وی ۵ گل به ثمر رسانده است. در چمپیونزلیگ هم در ۹۳ بازی ۵۳ گل به ثمر رسانده است. این آمار در رئال مادرید ۳۸ گل در ۴۱ بازی است.

گرث بیل تازه آمده هم در این لیست است. همه نگاه‌ها در ال‌ مادریگال به وی بود که این هافبک ولزی آنها را نا امید نکرد. بیل برای رئال مادرید در آن بازی گل اول را زد. تا اینجای کار، این چهار بازیکن نسبت به هر بازیکن دیگری در تیم، امکان گلزنی بالاتری دارند.

 

بازديد : 107 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


وقتی کلوبسرمربی دورتموند)عصبانی میشود

وقتی کلوبسرمربی دورتموند)عصبانی میشود

بازديد : 112 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


تصاویر کامل از بازی اتلتیک مادرید و زنیت

تصاویر کامل از بازی اتلتیک مادرید و زنیت

طرفداری- در شب دوم مرحله گروهی رقابت های چمپیونزلیگ، اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون میزبان زنیت سن پطرزبورگ بود که در نهایت با گلهای میراندا (40)،آردا (64)، باپتیستائو (80) تک گل هالک (58) را بی اثر کردند. آنها با این پیروزی بالاتر از پورتو صدرنشین گروه G شدند.

 منبع:طرفداری

بازديد : 120 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


مورینیو:ممسئولیت باخخت بر عهده من است

مورینیو:ممسئولیت باخخت بر عهده من است

"سه امتیاز از دست دادیم که حالا باید جای دیگر جبرانش کنیم. در بازل، شالکه یا بخارست یا حتی همه آن ها."
 

"قرار گرفتن در میان دو تیم اول هدفیست که هنوز از دست نرفته، هنوز زمان زیادی باقیست و ما برای این خدف می جنگیم. این هدفیست که به شدت خواهان بدست آوردنش هستیم."
 

"در نیمه اول مالکیت زیادی داشتیم. در یک دوره کوتاه چند کرنر پشت سر هم داشتیم، ولی شانسی ایجاد نکردیم. بازل خیلی فشرده بود، آن ها با همه بازیکنان خود دفاع می کردند و همه فضا ها را بسته بودند در حالی که به طور نرمال آن ها تیمی تهاجمی هستند، ولی در نیمه اول واقعا کاری برای گلزنی نکردیم. وقتی گل زدیم و نیمه اول را با نتیجه 1-0 به اتمام رساندیم، من فکر می کنم که نتیجه باید 0-0 می بود."
 

"در نیمه دوم در بهترین دوره ما که فضای بیشتری برای بازی کردن داشتیم، یک تیرک زدیم و و دو شوت خطرناک دیگر هم داشتیم، با این حال در همان زمان بازل گل زد. پس از آن پذیرش گل دوم آن ها سخت بود، زیرا ما کار های زیادی بر روی سازمان دفاعی انجام داده بودیم و ضربه سر در حالی وارد دروازه ما شد که در آن ناحیه بازیکن داشتیم. ما به صورت نفر به نفر دفاع می کردیم و در آن منطقه دو بازیکن برای دفاع کردن داشتیم به علاوه یک بازیکن دیگر که مسئول مهار استرلر بود. سه بازیکن اشتباه کردند و ما به همین خاطر مجازات شدیم."
 

"در یک جمله ساده، ویلیان بازی مثبتی داشت. ساموئل شاید بی دقت بود و وقتی چند سال در جایی بازی کنید که انگیزه ای برای شما نگه ندارد، چیز عجیبی نیست و شما را از مراحل بازیکن دور می کند، شاید شما به دلایل درستی به آنجا نرفته باشید و تشنگی خود برای موفقیت و انگیزه خود را از دست دهید. حالا ساموئل بار دیگر چیزهای از دست رفته خود را باز یافته، او می خواهد موفق باشد و از بودن در این سطح خوشحال است."
 

"او در بازی دسته جمعی حضور فعالی دارد. برای تیز بینی و آغاز گلزنی، باید صبر کنیم ولی او بازیکن بزرگیست و گل خواهد زد. من از داشتن این سه مهاجم خوشحالم. آن ها بازیکنان و حرفه ای های خوبی هستند و تلاش می کنند تا به بهترین حالت برای تیم بازی کنند، لحظات خوب ما از راه می رسند."
 

"تیم ما چندان به بلوغ نرسیده و شخصیت مقابله با لحظات سخت را ندارد. اورتون در آخرین دقیقه نیمه اول گل زد و پس از آن ما به مشکل خوردیم، با این وجود که بر بازی تسلط داشتیم."
 

"امروز در اولین لحظه منفی که همان خوردن گل تساوی ود، تیم اندکی لرزید. ولی تنها کاری که شما می توانید انجام دهید این است که به تلاش خود ادامه دهید."
 

"ما غمگین به خانه می رویم، هواداران با ناراحتی به خانه می روند، ولی فردا صبح بیدار می شویم و به تمرینات می رویم، دو روز برای آماده شدن وقت داریم. تنها راهی که من در فوتبال بلدم، سخت کوشی، خود باوری و حیاتی بودن حل کردن مشکلات در خود گروه و متحد بودن است. تلاش می کنیم که مقابل فولام نتیجه ای بگیریم که لبخند را بر لبان تیم باز گرداند و در بازی بعدی لیگ قهرمانان باید تلاش کنیم که سه امتیاز از دست رفته را برگردانیم."
 

"وقتی می بازیم من از بازیکنان به صورت فردی حرفی نمی زنم. مسئولیت باخت را قبول می کنم، زیرا مربیم و مربی مسئول همه چیز است. ولی به دیگران می گویم که آرام باشید."

 

منبعع:طرفداریوکانون هواداران چلسی در ایران

بازديد : 90 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


اولویت بارسا به گفته پیکه قهرمانی در لالیگاست

اولویت بارسا به گفته پیکه قهرمانی در لالیگاست

جرارد پیکه، مدافع بارسا، در آستانه اولین دیدار فصل جدید تیمش در لیگ قهرمانان مقابل آژاکس، اعلام کرد که در این فصل هم اولویت تیمش، قهرمانی در لالیگاست.

آبی و اناری ها که فصل گذشته با شکست تحقیرآمیز مقابل بایرن در نیمه نهایی از دور رقابت های لیگ قهرمانان کنار رفتند، فردا شب در اولین گام میزبان آژاکس خواهند بود و پیکه معتقد است که تمرکز زیاد روی قهرمانی در رقابت های اروپایی، می تواند در هفته های پایانی فصل به ضرر تیمش باشد.

او به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم وظیفه بارسا بیش از همه، قهرمانی در لیگ است. چمپیونزلیگ در مرتبه بعدی قرار دارد و اگر به دست بیاید، به معنای این است که فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته ایدد. اگر همه چیز را برپایه قهرمانی در چمپیونزلیگ قرار دهید، ممکن است با از دست دادن آن، همه چیز بد به نظر برسد. به همین دلیل لیگ مهمتر است. ما فصل گذشته مقابل بایرن بازی خودمان را ارائه ندادیم، آنها بهتر از ما بودند و همین باعث رقم خوردن آ« نتیجه شد. ما فصل گذشته لیگ را به نحو فوق العاده ای فتح کردیم و این بسیار ارزشمند است."

پیکه که به تازگی گفته بود بارسا بیش از اندازه به تیکی تاکا تکیه دارد، بار دیگر براهمیت داشتن یک پلن بی تاکید کرد.

" من به تازگی گفتم که بیش از اندازه قابل پیش بینی شدیم. مردم فکر کردند که من از سبک بازی مان انتقاد کرده ام اما اگر ما سبک بازی مان را تغییر می دادیم، نمی توانستیم به چنین جام هایی برسیم. بقیه تیم ها می دانند ما چطور بازی می کنیم و می توانند حرکات ما را پیش بینی کنند و روی ضد حملات خطرساز شوند. ما نیاز به یک گزینه جایگزین داریم تا در زمان حمله گلزنی کنیم. باید سریع تر خودمان را به محوطه جریمه حریف برسانیم.

ما در مورد تغییرات با مارتینو صحبت کردیم. ما تیمی هستیم که بازیکنان هجومی زیادی داریم. وقتی 3-0 هم جلو هستیم، همچنان به حمله کردن ادامه می دهیم؛ در حالی که سایر تیم ها سعی می کنند نتیجه را حفظ کنند."

او همچنین در مورد نسل فعلی بازیکنان بارسا مانند ژاوی، اینیستا و مسی که در لا ماسیا پرورش پیدا کردند، صحبت کرد و گفت:" ما خوش شانس هستیم که این نسل ویژه را داریم که از سیستم جوانان باشگاه آمده اند. اگر ما این بازیکنان را نداشتیم، نمی توانستیم با رئال مادرید رقابت کنیم."

 

منبع:سایت گل

بازديد : 130 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


میلان 2بر صفر پیروز شد

میلان 2بر صفر پیروز شد

تیم اث میلان در اولین بازیعای لیگ قهرمانان اروپا در مقابل سلتیک به میدان رفت و توانست این تیم را با گل های کریستیانو زاپاتا وسولي مونتاري شکست دهد و بعد از بارسلونا در رده ی 2 قرار بگیرد

بازديد : 134 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


باخت چلسی در لیگ قهرمانان برابر بازل

باخت چلسی در لیگ قهرمانان برابر بازل

چلسی در این بازی که برابر بازل به میدان رفت ابتدا با گل دقیقه45 اسکار پیش افتاد ولی بعد از این گل در دقایق 71 و 82 توسط محمد صالح وMarco Streller عقب افتاد و با همین نیجه بازی را واگذار کرد و به رده 3 جدول گروه خود رفت.

بازديد : 142 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


پیروزی قاطع بارسلونا برابر آژاکس

پیروزی قاطع بارسلونا برابر آژاکس

جهان ورزش -در این دیدار کهه تییم بارسلون با آژاکس بازی داشت  در بازی زیبا توانست با درخشش لیونل مسی ستاره آرژانتینی خود که در ایین بازی هت تریک کرد پیروز شود و به صدر گروه خود صعود کند.

بازديد : 147 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


کاسیاس اسیب جدی نیده است

کاسیاس اسیب جدی نیده است

ايکر کاسياس که در ديدار رئال مادريد مقابل گالاتاسراي ترکيه در ليگ قهرمانان اروپا پس از 238 روز به ترکيب تيمش بازگشته بود در برخورد با سرجيو راموس، هم‌تيمي خودش دچار آسيب ديدگي از ناحيه دنده خود شد.

به نقل از فارس، بسياري اعلام کرده‌ بودند که ممکن است کاسياس با آسيب ديدگي طولاني مدتي روبه‌رو شود اما اکنون مشخص شده دوري وي از ترکيب زياد نيست.

اين دروازه‌‌بان 32 ساله تحت آزمايش‌هاي پزشکي متعددي قرار گرفت و مشخص شد ضربه وارده بسيار کم بوده و وضعيت سلامت او در حد بالايي قرار دارد. او تنها با کبودي دنده‌هايش شده که به زودي نيز برطرف مي‌شود.

بازديد : 149 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


توتی:به زودی قراردادم را با ررم تمدید میکنم

توتی:به زودی قراردادم را با ررم تمدید میکنم

اين ملي پوش سابق ايتاليايي که تمام طول دوران حرفه اي اش را در باشگاه رم سپري کرد، در طول دو دهه گذشته بيش از 700 بازي براي اين باشگاه انجام داد.

قرارداد فعلي او در پايان فصل جاري به اتمام مي رسد اما او در آستانه تمديد آن است.

به گزارش گل، توتي به خبرنگاران گفت:" ما در مورد آخرين جزئيات هم به توافق رسيديم. کار زيادي براي انجام دادن نداريم. اکنون منتظر نظر رئيس باشگاه هستيم تا ببينيم چه زماني بايد قرارداد نهايي را امضا کنيم."

مائورو بالديسوني، مدير باشگاه رم، هم اين مسئله را تاييد کرد و گفت:" مشکلي براي تمديد قرارداد وجود ندارد و او به زودي قرارداد نهايي را امضا خواهد کرد."

 

منبع خبر:ورزش3 و سایت گل

بازديد : 94 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


آرین روبن:ببه زودی میتوانیم اوج بگیریم

آرین روبن:ببه زودی میتوانیم اوج بگیریم

آرين روبن شب گذشته زننده گل سوم باوارايي‌ها در برد خانگي 3 بر صفر مقابل زسکاي روسيه بود.

به گزارش فارس، وي پس از اين موفقيت به خبرنگاران اظهار داشت: امشب يکبار ديگر چيزهاي خيلي خوبي را حس کرديم. واقعا شنيدن سرود تيم فاتح ليگ قهرمانان اروپا بسيار لذت‌بخش و دلنشين است. همه ما مونيخي‌ها از اين بابت خرسند شديم. از سويي شاهد تفاوتي با بازي روز شنبه بوديم. اين تفاوت، خيلي خوب بازي کردن‌مان مقابل زسکا بود.

روبن که فصل گذشته همراه با تيم پر افتخار آلماني مقام نخست اروپا، بوندس‌ليگا و جام حذفي را کسب کرد، ادامه داد: بايد آرامش خود را حفظ کنيم. زسکا حريفي خوب بود. پس وقتي مقابل همين حريف 3 بر صفر برنده مي‌شويم، معنايش شروعي خوب است.

منبع:ورزش3 و فارس نیوز

بازديد : 95 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


پدر مارتیون سرمربی بارسلونا درگذشت

پدر مارتیون سرمربی بارسلونا درگذشت

به گزارش جهان ورزش پدر سرمربی جدید بارسلونا تاتا مارتینو که در بستر بیماری بود و تیم بارسلونا برای عیادتش به آرژانتین سفر کرده بودند چند سساعت قبل ااز بازی درگذشت.


بازديد : 110 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


مویس(سرمربی منچستر):وین رونی استثنایی کار کرد

مویس(سرمربی منچستر):وین رونی استثنایی کار کرد

سرمربی منچستر یونایتد پس از برتری 4-2 مقابل بایر لورکوزن ستاره تیم خود را ستود.

بازديد : 129 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


اولین بازی در لیگ قهررماناان اروپا آسان نیست

اولین بازی در لیگ قهررماناان اروپا آسان نیست

سرمربی مونیخی ها از عملکرد تیمش در بازی مقابل زسکا راضی است.

بازديد : 105 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


آنجلوتی:امیدوارم کاسیاس به جمع ما بپیوندد

آنجلوتی:امیدوارم کاسیاس به جمع ما بپیوندد

کارلو آنچلوتی بعد از پیروزی 6 - 1 در مقابل گالاتاسارای، از شاگردان خود تمجید کرد.

بازديد : 105 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]


پاسخ محکم جرارد به ررئال:بارسا از حمایت بانکی برخوردار نیست

پاسخ محکم جرارد به ررئال:بارسا از حمایت بانکی برخوردار نیست

مدافع تیم بارسلونا، جرارد پیکه در گفتگو با La Gazzetta dello Sport مدعی شد که رئال مادرید برای امضای قرارداد با بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو، کاکا، کریم بنزما و اخیراً گرث بیل از سود مؤسسات بانکی برای تأمین نیازهای مالی استفاده می کند.

بازديد : 107 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]

منوی کاربردی

انجمن وب سایتبرای عضویت کلیک کنیدراهنمای 118

آپلود سنتر سایتhttp://cdn-img.easyicon.cn/png/5012/501223.pngبرای ورود به چت روم کلیک کنید

برای مشاهده فال حافظ کلیک کنیدبرای مشاهده تعبیر خاب کلیک کنیدپيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • تشریفات
 • مدل لباس مجلسی
 • رنگ مو 2016
 • افزونه های جوملا
 • درمان زودانزالی
 • آرشیو پایان نامه
 • پایان نامه کارشناسی ارشد عمران
 • پایان نامه های رشته برق
 • تصفیه آب
 • دوربین مدار بسته
 • فروش بک لینک
 • مکتبستان
 • پرینتر سه بعدی جواهر سازی
 • پرینتر سه بعدی طلا سازی
 • پرینتر سه بعدی پراجت 1200
 • پرینتر سه بعدی
 • اسکنر سه بعدی Sense
 • دیزاین ناخن 2016
 • تعبیر خواب
 • پایان نامه حقوق
 • پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت
 • پایان نامه مکانیک
 • فروشگاه اینترنتی
 • شگفتیهای جهان
 • مدرسه یار
 • دانلود آهنگ جدید
 • دانلود آهنگ جدید
 • ساخت وبسایت رایگان
 • فن سانتریفیوژ
 • کمپوست قارچ
 • خاک پوششی
 • دانلود فیلم ایرانی

  انجام پایان نامه مدیریت

  پایان نامه مدیریت

  مدل مانتو

  خريد گيفت کارت پلي استيشن

  انجام پايان نامه

  سرور مجازی

  خريد فيلتر شکن

  کاریابی همدان

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  خرید جم کلش رویال

  تور دبی

  دانلود آهنگ

  دانلود آهنگ

  سرور مجازی

  آگهی تدریس خصوصی

  اس ام اس عاشقانه

  تصفیه آب معصومی

  تدریس خصوصی ریاضی

  خرنوب

  لباس زیر زنانه

  استخدام در تهران

  لوازم جانبی موبایل

  دیزل ژنراتور

  دانلود آهنگ جدید

  دانلود سریال شهرزاد

  تاکسی سرویس تلفنی

  نرم افزار املاک

  دانلود آهنگ

  تولید و فروش جالباسی و رخت آویز

  فقط موزیک 123


 • بک لينک بک لينک
  خرید گیفت کارت ارزان اسپاتیفای استیم
  خرید آنلاین گیفت کارت گوگل پلی با گیفتی دات کام
  خاک پوششی
  تور ارزان کیش لحظه آخری
  هتل های 5 ستاره کیش
  تور کیش از مشهد لحظه آخری
  تور کیش نوروز 95
  دیدنی های جزیره کیش
  بلیط کیش ارزان قیمت
  بلیط پرواز کیش
  خرید گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی
  بزرگترین مرکز خرید و فروش گیفت کارت
  تور ارزان کیش نوروز 95